Milojević nakon završenih priprema Zvezde: "Zadovoljan sam, jasno se zna šta su nam ciljevi..."
Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno 1:1 protiv Puškaš Akademije u poslednjoj pripremnoj utakmici pred početak sezone.
Nakon meča, trener crveno-belih Vladan Milojević istakao je da je bilo dobrih stvari i dodao da postoje neki segmenti koje njegova ekipa treba da ispravi kroz rad na treninzima.
- Zadovoljan sam jer smo igrali protiv dobrog rivala koji je apsolutno drugačiji od prethodna dva protivnika. Bili smo pod većim naporom, jer smo u kratkom vremenskom periodu odigrali dve utakmice po 90 minuta, što nam je bio i cilj. Sa jedne strane bilo je puno dobrih stvari, ali sa druge strane ima i segmenata koje moramo da ispravimo kroz rad na treningu - rekao je Milojević.
On je naveo da je njegova ekipa dobro radila na pripremama za početak sezone.
- Jasno se zna šta su nam ciljevi. Vraćamo se u Beograd da se odmorimo, dugo smo bili na pripremama, ali svi jedva čekamo da krenu takmičarske utakmice - poručio je Milojević.
Zvezda će 19. jula na svom terenu dočekati Javor iz Ivanjice u prvom kolu Superlige Srbije.
(Telegraf.rs)