Crvena zvezda pustila u prodaju karte za meč sa OFK Beogradom: Ovo su cene za duel 2. kola Superlige!
Fudbaleri Crvene zvezde u subotu od 20 časova na stadionu "Rajko Mitić" ugostiće ekipu OFK Beograda u drugom kolu Superlige Srbije, a ulaznice su već puštene u onlajn prodaju.
Kako se navodi na sajtu kluba, na blagajnama stadiona “Rajko Mitić” biće dostupne u petak od 10 do 18 časova, kao i na dan meča od 12 sati do početka.
Preporučujemo
Rade Bogdanović, Aleksandar Stanojević, Veljko Paunović: Evo ko je sve bio na sahrani oca Zvezdana Terzića
Zvezdan Terzić održao emotivan desetominutni govor na sahrani oca, pa zaplakao
Ulaznice za meč sa ekipom OFK Beograda dostupne su po sledećim cenama: Sever - 400 dinara; Istok - 500 dinara; Zapad - 700 dinara; Tribina "Siniša Mihajlović" - 1400 dinara.
Podsetimo, Crvena zvezda je na startu sezone u Superligi Srbije pobedila Javor na stadionu "Rajko Mitić" 4:0, dok je u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, u prvoj utakmici na Gibraltaru slavila protiv Linkolna 1:0.
Revanš protiv Linkolna biće na programu u utorak 29. jula na popularnoj "Marakani".
(Telegraf.rs)