Sin Dejana Stankovića potpisao za Briž
Jedan od najtalentovanijih srpskih fudbalera, Aleksandar Stanković, 19-godišnji vezni igrač, potpisao je četvorogodišnji ugovor sa belgijskim velikanom Klub Brižom.
Belgijanci su za transfer sina srpskog legendarnog fudbalera iz italijanskog Intera platili oko 10 miliona evra, čime su jasno pokazali koliko veruju u njegov potencijal koji može postati kvaliteta narednih godina.
Preporučujemo
Ovo se čekalo! Rafael Nadal se obratio Đokoviću posle finala AO, cela Srbija će ga zavoleti posle ovih reči
Jovana Jeremić rekla Vučiću da Alkaraz vodi 2:1 u finalu: Evo kako je reagovao predsednik Srbije
Stanković je prošao sve mlađe kategorije slavnog milanskog kluba, a prethodnu sezonu proveo je na pozajmici u švajcarskom Lucernu.
U 38 nastupa zabeležio je 3 gola i 2 asistencije, a njegove partije nisu prošle nezapaženo – uvršten je u idealni tim švajcarske Superlige.
Sin nekadašnjeg kapitena reprezentacije Srbije, Dejana Stankovića, u Brižu će nositi dres sa brojem 25. Klub ga vidi kao važnu kariku u borbi za titulu i evropske ambicije.
(Telegraf.rs)