Zvezda izgubila 6:0 u kvalifikacijama za Ligu šampiona, debakl crveno-belih u borbi za elitu
Dan nakon što su muškarci poraženi u dvomeču plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Pafosa i remija 1:1 u revanšu na Kipru, fudbalerke Crvene zvezde odigrale su svoje meč drugog kola doigravanja za elitu i eliminsane su odmah.
Na gostovanju Tventeu u Enshedeu, Zvezda je pretrpela poraz rezulatom 6:0. Holanđanke su jednostavno bile prejake i već prošle dalje, pošto u LŠ za dame nema revanša u ovoj rundi kvalifikacija.
Preporučujemo
Jeziva ispovest olimpijske šampionke: "Silovali me dve nedelje pre osvajanja zlata, pas mi je spasio život"
NBA je na rekord Nikole Jokića čekao 65 godina, Srbin prestigao legendarnog Karima Abdula Džabara
Zanimljivo je to što su se šampoionke Srbije držale do 59. minuta, do kada je na semaforu stajalo 0:0. Od tog momenta, pa do samog kraja, na terneu je postojao samo jedan tim. Šteta, jer je delovalo da se protivniku može parirati, ali je kvalitet došao do izražaja.
Tada su redom krenule da pogađaju Ravensbergen, Rord, Tujn, Rord još jednom, Prost i Ude Elberink za konačnih 6:0.
(Telegraf.rs)