Marokanac potpisao za Olimpik Marsej, iznos transfera iznenadio francusku javnost
Dosadašnji fudbaler Vest Hema Najef Agerd potpisao je višegodišnji ugovor sa Olimpikom iz Marseja, saopštio je francuski fudbalski klub.
Detalji ugovora nisu saopšteni, ali francuski mediji navode da je Olimpik za ovaj transfer izdvojio 23 miliona evra. Ovaj iznos pokazuje koliko klub iz Marseja polaže nade u Agerda, očekujući da će njegov dolazak značajno pojačati odbrambene redove tima.
Preporučujemo
Slovenija osvojila zlato na Olimpijskim igrama! Domen Prevc sa sestrom i ekipom ponovio uspeh iz Pekinga!
Oteran iz Novog Pazara zbog generala Pavkovića, potpisao za Zvezdu, a sad mu raskinuli ugovor zbog Milsona
Agerd (29) je prošlu sezonu proveo na pozajmici u Real Sosijedadu, gde je pokazao zavidan nivo igre i privukao pažnju mnogih evropskih klubova. Reprezentativac Maroka je pre Vest Hema igrao za Ren, Dižon i Rabat, gde je sticao iskustvo i razvijao svoje veštine.
Za reprezentaciju Maroka nastupio je na 55 utakmica i postigao je dva gola, što potvrđuje njegovu konstantnost i doprinos na međunarodnoj sceni.
(Telegraf.rs)