Dejan Nedić: "Zašto da ne dobijemo Englesku na Vembliju, hajde recite mi?"
Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je od Albanije na stadionu "Dubočica" u Leskovcu (0:1), čime se značajno udaljila od mesta u baražu kvalifikacija za plasman na Mundijal.
Da bi postojala nada da se plasiramo na drugo mesto u grupi, moramo da savladamo selekciju Engleske na "Vembliju". Baš tome se nada i stučni sudijski analitičar, Dejan Nedić, koji je gostovao na Radio-televiziji Srbije u studiju.
Preporučujemo
Umrla legenda tenisa i čovek koji je prozivao Novaka Đokovića
KSS se oglasio posle skandala u Sarajevu: Mržnja upućena državi Srbiјi i predsedniku naše zemlje...
On je istakao da se nada da Srbija može da dobije Englesku u gostima i kaže da je optimista. Dodaje da bi pobeda na Vembliju sve promenila.
- Ja sam optimista. Zašto ne možemo mi da pobedimo Englesku na Vembliju? Zbog čega, ’ajde recite mi… Zašto? Da kažem ja nešto na kraju. Pobeda na Vemebliju sve bi promenila - izjavio je Dejan Nedić na samom kraju studija na Radio Televiziji Srbije.
(Telegraf.rs)