Zvezdi se vratio jedan važan šraf, sada čeka vesti za Magika - evo kakvo je stanje sa Kataijem
Crvena zvezda je iskoristila reprezentativnu pauzu kako bi odmorila od zahtevnog ritma koji je imala od početka Lige Evrope, a uskoro je pred izabranicima Vladana Milojevića nova misija - Braga. Za veoma važno gostovanje srpski šampion će biti pojačan povratkom Radeta Krunića.
Iskusni vezista, kako smo i najavili, počeo je da trenira sa ekipom i potpuno se oporavio od povrede koja ga je od terena odvojila još od revanš utakmice plej-ofa Lige šampiona protiv Pafosa u Limasolu. Tako ćemo imati priliku da na delu možda vidimo i novi tandem Krunić - Handel, za šta postoje velike šanse već u Portugalu. Naravno, tu je i Timi Maks Elšnik, koji bi se u tom slučaju preselio na klupu, ali i nije nemoguće da će na međunarodnoj sceni Vladan Milojević posegnuti za opcijom da u startnih 11 uvrsti svu trojicu.
Pored Šavija Babike, koji neće igrati narednih dva meseca, Aleksandar Katai je još jedan fudbaler koji je trenutno u ambulanti na Marakani. Prema informacijama do kojih je došao Telegraf, male su šanse da Magiko zaigra protiv Brage, predviđala mu se pauza od dve do tri nedelje, a Crvena zvezda i dalje čeka analize lekarske ekipe. Katai i dalje nije u trenažnom procesu i čekaju se rezultati kako bi stručni štab crveno-belih imao jasniju sliku.
(Telegraf.rs)