Zvali su ga Zvezdin Mesi, došao kao ogromno pojačanje, a sada je nestao sa mape i promenio sport

S. T.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Nikola Tomić

Navijači Crvene zvezde pamte Filipa Falka kao "obećano" veliko pojačanje u svojim redovima, a koje nije ostvarilo svoj pun potencijal. Mnogo se govorilo o italijanskom fudbaleru koji je u Beograd stigao iz Lećea 2021. godine, ali je on na kraju prikazao gotovo jedno ogromno ništa.

Štaviše, pre dolaska u crveno-bele boje već su ga mnogi prozvali pod nadimkom "Zvezdin Mesi", ali na stadionu "Rajko Mitić" se nije baš najbolje snašao, toliko da je posle godinu i po dana boravka sa njim na kraju sporazumno raskinut ugovor posle čega je prešao u redove rumunskog Kluža.

Šta se dešava sa Filipom Falkom danas je jedno jako zanimljivo pitanje. Naime, on je napunio 33 godine, a da stvar bude zanimljivija više se ne bavi klasičnim fudbalom, već je promenio sport.

On je sada postao deo kluba "Vajld Kard Pajrets" i biće deo tima koji nastupa u malom fudbalu sedam na sedam na poziciji napadača, a on je tokom današnjeg dana i zvanično promovisan u njihovim redovima.

Nastupaće u italijanskoj "Kings ligi" u Italiji, tako da se može reći da se vratio na svoje, na domaći teren i u rodnu zemlju.

(Telegraf.rs)