Partizan se obrukao, senzacionalno izbačen u Kupu Srbije, igrači otišli do Grobara, oni poručili: "Kada..."
Fudbaleri Partizana su pokazali najgoru partiju od početka sezone, izgubili od Mačve u Šapcu, u okviru prve runde Kupa Srbije posle golova Mitra Ergeleša i Marka Nikolića, te na prvom koraku ostao bez šanse da se bori za trofej u ovom takmičenju.
Od početka je Partizan delovao inferiorno, iako mu pozicija, odnosno slava kluba to nisu dozovljavali. Mačva je igrala superiorno, podsetila na dane kada je Šabac bio često teško gostovanje za crno-bele i Crvenu zvezdu, te zasluženo slavio.
Ni posle prvog primljenog gola Maćva nije stala, Partizan sa druge strane nije uspevao da pronađe rupu u odbrani šapčanskog tima, loše igrao u polju napada i na kraju zasluženo izgubio.
Posle meča nije bilo lako igračima Partizana, oni su posle pozdrava sa domaćim timom otišli do Grobara koji su im dali vetar u leđa, prvo zapevali pesmu sa stihovima "I kada gubiš, ja ti pevam", da bi posle skandirali "Volim Partizan".
(Telegraf.rs)