Sjajne vesti za Srbiju pred duel sa Engleskom: Tuhel u problemu, ovo je šansa za Vlahovića i ostale napadače

N. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Tanjug/AP

Srbija je dobila dobre vesti pred duel sa Engleskom. Na "Vembliju" Tomas Tuhel neće moći da računa na Marka Gejia.

Sada već standardni štoper reprezentacije i Kristal Palasa najverovatnije će, prema rečima Olivera Glaznera, trenera londonskog kluba, propustiti naredne utakmice za Englesku.

- Mark ne može ni da hoda trenutno, poslednja dva dana je proveo na štakama. Kako sada stoje stvari, mislim da neće moći da igra za Englesku - rekao je Glazner.

Nije ovo veliki problem za "Albione", s obzirom na to da su već osigurali plasman na Svetsko prvenstvo. Geji je bio deo ekipe Engleske koja je deklasirala Srbiju na stadionu "Rajko Mitić" rezultatom 5:0, a bio je i strelac na tom meču.

Tuhelu od štopera na raspolaganju ostaju Den Burn, Ezri Konza, Džerel Kvansa i Džon Stons.

Utakmica između Engleske i Srbije na programu je narednog četvrtka.

(Telegraf.rs)