Vraća se Dragan Stojković Piksi? Bivši selektor Srbije kandidat u Rusiji, želja kluba i Milojević!
Fudbalski klub Rubin iz Kazanja sprema otkaz za svog trenera Rašida Rahimova. Ovaj tim zauzima sedmo mesto ispred su najveći klubovi u Rusiji, ali i Baltika koja je apsolutni hit prvenstva.
Ipak, nisu zadovoljni u Rubinu, 17 bodova manjka u odnosu na lidera Krasnodar, kao i 12 na Baltiku doneće određene promene i rezove, a prvi je dolazak novog trenera.
Preporučujemo
Tabela Evrolige posle velike pobede Zvezde: Prestignut Hapoel, crveno-beli su u Top 6, evo gde je Partizan
Toni Nadal: "Alkaraz je imao sreće na AO, igrao je protiv protivnika nižeg kvaliteta"
Među kandidatima su čak trojica Srba. Jedan je Savo Milošević, koji je igrao u Rubinu i poznat je ruskoj javnosti. Međutim, njegovo ime sve manje se spominje, dok je jedno od najzvučnijih - Dragan Stojković Piksi.
On je na odmoru od ostavke na mestu selektora reprezentacije Srbije, posle katastrofe protiv Albanije i poraza u Leskovcu. Jedan od konkurenata mogao bi mu biti i Miloš Milojević, bivši trener Crvene zvezde koji je završio svoju epizodu na Bliskom Istoku.
(Telegraf.rs)