Mađari postigli sjajan gol protiv Zvezde: Školska kontra, a onda fenomenalan šut, Glazer nije mogao ništa

S. T.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Arena Sport TV

Fudbaleri mađarskog Debrecina uspeli su u drugom poluvremenu da se malo vrate u život protiv Crvene zvezde u prijateljskom susretu u Beleku, pošto su postigli prelep pogodak posle kontre. 

Crveno-beli su imali prednost od 3:0 iz prvog poluvremena i sve je išlo gotovo bez greške, ali je nakon toga došlo do manjeg pada koncentracije, pa su Mađari to iskoristili i u 64. minutu su realizovali sjajnu kontru.

Probili su sjajno fudbaleri mađarskog Debrecina po desnoj strani terena, a onda je Kočiš uspeo da se namesti na udarac i da na odličan način prebaci golmana Crvene zvezde, koji nije imao nikakvu šansu da to spreči.

Preletela je lopta Glazera, pa je Debrecin smanjio na 3:1, ali nije uspeo da to kapitalizuje i da unese dramu, pošto je nakon toga Zvezda zatvorila prilaze svom golu.

Pogledajte sjajan gol Mađara protiv Zvezde:

(Telegraf.rs)