Navijači Zvezde ne mogu da veruju da ovo nije bio gol: Dve neverovatne šanse u dve sekunde
Posle tri ubedljive pobede, fudbaleri Crvene zvezde naišli su na prvu ozbiljniju prepreku na pripremama u Antaliji, a u pitanju je i najteži rival, austrijski Red Bul Salcburg, koji je posle 45 minuta igre vodio sa 2:0.
Najpre je Rade Krunić u 15. minutu postigao autogol, da bi u 29. minutu posle kontre i to nakon kornera koji je imala Zvezda, rezultat bio 2:0 za Austrijance.
Preporučujemo
Odlične vesti za Novaka Đokovića, ispao na početku Sinsinatija, ali ga je poraz Bena Šeltona obradovao
Evo koliko novca je Adriana Vilagoš zaradila za bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu
Mogla je Zvezda da smanji rezultat u finišu prvog poluvremena, kada su crveno-beli imali ozbiljnu kontru.
Arnautović je poslao loptu ka Kataiju, koji je pronašao Seola na drugoj stativi, ali je Korejac šutirao u igrača Salcburga koji je sa gol linije izblokirao udarac.
Odbila se potom lopta do Vladimira Lučića, koji je iz odbitka takođe bio neprecizan, pa je propala velika šansa da crveno-beli ublaže vođstvo Salcburga.
Pogledajte kako je to izgledalo:
(Telegraf.rs)