Zvezda u ponedeljak pušta karte za spektakl sa Seltom: Crveno-beli žele pune tribine u borbi za TOP 8
Crvena zvezda trijumfalno se vratila iz Malmea nakon pobede od 1:0 u sedmom kolu ligaške faze Lige Evrope, a navijači će od ponedeljka moći da kupe karte za poslednji duel prvog dela takmičenja sa Seltom.
Zvezda je već obezbedila proleće u Evropi, ali ima još za šta da igra. Ukoliko pobedi Seltu, a poklope se određeni rezultati na tabeli, Zvezda može da se nađe i među osam najboljih ekipa, što bi značilo da preskače baraž za osminu finala Lige Evrope.
Preporučujemo
Rukomet ovo nikada nije video, pobedili Srbiju na EP, sada su pred eliminacijom zbog istorijske gluposti
Grčka - Mađarska: Odlična treća deonica Mađara, sada su korak bliže finalu na EP!
Za taj podvig igraće sa španskom Seltom kod kuće, a crveno-beli će od ponedeljka pustiti karte u slobodnu prodaju.
Cene ulaznica za sever i jug biće 1.200 dinara, za istok 2.200, za zapad 2.600, dok će za tribinu "Siniša Mihajlović" cena biti 8.000 dinara.
Crvena zvezda je sakupila ukupno 13 bodova u sedam mečeva i nalazi se na desetom mestu na tabeli.
(Telegraf.rs)