Rat na relaciji kapiten - uprava: Romero "razvezao jezik", ceo London se trese
Kristijan Romero nije bio na raspolaganju ekipi u remiju Totenhema sa Mančester sitijem, a po završetku utakmice poslao je poruku koja i dalje odzvanja u fudbalskom svetu.
Kapiten "Pevaca" imao je zdravstvenih problema zbog kojih je morao da propusti derbi koji je njegov tim igrao kao domaćin. Totenhem je gubio 0:2, ali je golovima Dominika Solankea uspeo da na kraju utakmice osvoji bar bod.
Nakon meča, Romero je čestitao svojim saigračima na borbi, a onda direktno prozvao upravu zbog loše odrađenog prelaznog roka:
- Želim da zahvalim saigračima jer su bili neverovatni. Hteo sam da budem na raspolaganju i pomognem, iako sam bio bolestan, posebno zato što smo imali samo 11 igrača na raspolaganju - neverovatno, ali istinito i sramotno - rekao je Romero.
Totenhem je ovaj prelazni rok završio sa samo jednim pojačanjem. U klub je došao Konor Galager, a otišao je Brenan Džonson koji je pojačao Kristal Palas.
(Telegraf.rs)