Umro Milan Škrbić
OFK Bačka je danas objavila veoma tužne vesti, pošto je u 80. godini života preminuo Milan Škrbić, bivši predsednik kluba i čovek koji je značajan deo života uložio u fudbal u tom mestu.
Danas je u prostorijama kluba koji je pre pet godina nastupao u Superligi Srbije, dok je sada u tećem rangu našeg fudbala.
OFK Bačka sa dubokim žaljenjem obaveštava sportsku javnost da je u 80. godini života preminuo Milan Škrbić, bivši predsednik kluba i istaknuti sportski radnik, koji je značajan deo svog života posvetio Bačkoj i razvoju fudbala u našem gradu.
Danas je u prostorijama kluba održana komemorativna sednica, na kojoj je odata minuta ćutanja u znak sećanja i poštovanja prema Milanu Škrbiću. Prisutnima su se emotivnim rečima obratili njegov sin
Branislav i ćerka Branka, kao i bivši fudbaleri OFK Bačka, Čabrilo i Čeković, koji su svedočili o njegovoj posvećenosti, ljudskim vrednostima i neizbrisivom tragu koji je ostavio u klubu.
Milan Škrbić će ostati upamćen kao čovek koji je OFK Bačku nosio u srcu, uvek radeći u interesu kluba i zajednice, sa velikim poštovanjem prema igračima, saradnicima i navijačima.
Sahrana Milana Škrbića obaviće se danas u 14.00 časova.
OFK Bačka izražava iskreno saučešće porodici, prijateljima i svima koji su ga poznavali.
Počivaj u miru - stoji u saopštenju.
(Telegraf.rs)