Zvezda prodaje štopera, Leković donosi 1.250.000 evra
Fudbaler Crvene zvezde na pozajmici u Estrelja Amadori - Stefan Leković, biće prodat portugalskom timu.
Kako saznaje Telegraf, Zvezda će na ime obeštećenja zaraditi 1.250.000 evra.
Preporučujemo
Srbija odigrala najčudniji meč ikad: Orlići dali 30 poena za tri četvrtine, a malo im falilo da pobede u drami
Trener Mačve besan posle Partizana: "Bili smo bolji! Ostali smo s 2 igrača manje, svaka čast ako će tako..."
Najavljivali smo i tokom prethodnih meseci da su Portugalci zadovoljni igrama štopera crveno-belih, na kraju je došlo i do realizacije transfera.
Takođe, Zvezda će dobiti novac i od narednog transfera Stefana Lekovića, a njoj će pripasti 20 odsto od potencijalnog obeštećenja. Tako je šampion Srbije ukupno u svoj džep "ubacio" 1.250.000 evra, pošto je prethodno na ime pozajmice zaradio 250.000 evra, dok će od transfera uzeti ravno "milionče.
Podsetimo, Stefan Leković nikada nije dobio pravu šansu na Marakani, ali za to je bila kriva jaka konkurencija i to što je Crvena zvezda stalno igrala i evropska takmičenja. Bio je na pozajmicama u Viljarealu, potom i Monci, ali se pomenuti klubovi nisu odlučivali za otkup ugovora.
(Telegraf.rs)