Hiljade ludih Gaučosa peva serenadu Mesijevoj babi: Argentinci napravili ludilo ispred njene zgrade
Argentinci ključaju pred veliko finale
Totalna ludnica je zavladala među navijačima Agrentine posle pobede nad Hrvatskom od 3:0 i plasmana u veliko finale Svetskog prvenstva u fudbalu.
Preporučujemo
Srpkinja je najslađa teniserka na svetu, tata joj je iz Leskovca, ona brani boje Amerike, ove godine je kidala
Tragedija! Poginuo trener Valensije sa troje dece!
Argentina čeka titulu prvaka sveta od 1986. godine, a, u slučaju pobede nad Francuskom, ovo bi Gaučosima bila treća. Tako, velika euforija vlada, kako među navijačima u Kataru, tako i širom sveta. Naravno, najvatrenije je u Argentini gde je utisak da je sve stalo i da je potpuno posvećeno finalu.
Navijači su van sebe od sreće, zbog celog tima, svetske titule, ali i Lionela Meisja, koji je, posle Maradone, pravi fudbalski heroj nacije. Navijači mu odaju priznanje na svakom koraku, a više hiljada njih okupilo se pod prozorom njegove bake kako bi pevali njenom unuku: "le, ale Mesi, le ale, Mesi" - pevali su uglas.
Skromna gospođa Mesi, pratila je hiljade euforičnih navijača ispred njene zgrade, i mahala im oduševljeno.
(Telegraf.rs)