Bjelica odličan u pobedi Kingsa, Jokić zamalo do novog tripl dabla! (VIDEO)
Odlično veče srpskih košarkaša u novim mečevima NBA lige
Košarkaši Sakramento Kingsa pobedili su kao gosti Majami Hit 123:113 u novom meču NBA lige, a Nemanja Bjelica je bio jedan od boljih na meču.
Igrao je 32 minuta i ubacio 19 poena uz po pet skokova i asistencija. Efikasniji od njega su bili Kauli Stejn sa 26, Held sa 23 i Foks sa 20 poena. Bogdan Bogdanović nije igrao na ovom meču jer se još oporavlja od operacije kolena.
Preporučujemo
Šok na startu drugog kola Mundijala: Česi sa penala videli šta može "Bafana Bafana", bod koji nikome ne valja!
Vaso Bakočević dobio novog rivala za boks meč, Dušan Džakić izveo potez koji se retko viđa na suočavanju
Denver je na svom terenu pobedio Nju Orleans sa 116:111, a Nikola Jokić je ponovo odigrao odličan meč sa 12 poena, 9 skokova i 10 asistencija bio je lider tima iz Kolorada. Geri Heris i Džamal Mari su ubacili po 23 poena.
Ostali rezultati:
Portland - Indijana 103:93
Atlanta - Filadelfija 92:113
Bruklin - Njujork 96:115
Golden Stejt - Čikago 149 -124
Toronoto - Milvoki 109:124
LA Lejkers - Minesota 120:124
Dalas - San Antonio 108:113
(Telegraf.rs)