Budućnost prekinula niz od osam poraza, Repeša probio led protiv Igokee! (VIDEO)
1
0
Košarkaši Budućnosti pobedili su Igokeu rezultatom 96:70 u poslednjoj utakmici 14. kola ABA lige.
Posle poraza od Crvene zvezde i Armanija, Budućnost je došla do pobede, što je premijerni trijumf novog trenera Jasmina Repeše.
Preporučujemo
Ko je Srbin s kojim žena Edina Džeka ima ćerku? Opasan momak sa asfalta, tukao se na Marakani, sad je milioner
Đoković prekinuo intervju kad je dobio pitanje zašto Srbija ne igra na Svetskom prvenstvu!
Prelomilo se u drugom poluvremenu, u kom je bilo 53:24 za Podgoričane, a lider je bio Popović sa 14 poena.
Suad Šehović je dodao 13, Goga Bitadze 12, a Noris Kol 11 poena, dok su u timu Igokee Anđušić i Zubčić ubacili po 17 poena.
Aktuelni šampion ABA lige je doživeo čak osam uzastopnih poraza do ovog meča, tim je treći na Jadranu sa sa 9 pobeda i 5 poraza, dok je ekipa iz Laktaša na desetoj poziciji sa skorom 5-9.
U 15. kolu ABA lige, Budućnost gostuje FMP-u, dok Igokea dočekuje Crvenu zvezdu.ž
(Telegraf.rs)