Teodosić ide kod Saleta Đorđevića? Italijanski klub kontaktirao srpskog plejmejkera!
0
4
Kapiten i selektor Orlova mogli bi pored reprezentativne da imaju saradnju i na klupskom nivou
Miloš Teodosić i Aleksandar Đorđević; Foto: Marko Todorović
Italijanski klub Virtus Bolonja zainteresovan je za srpskog košarkasa Miloša Teodosića i već je kontaktirao njegovog agenta, prenosi košarkaški portal Sportando.
Preporučujemo
Teška bruka Zvezde, Zlatibor ih pobedio i izborio majstoricu: Meč ostao u senci sramne tuče Kalinića i Čibeja!
Đani Barbir za Telegraf pred FNC 31: "Kuka kako ne branim pojas, videćemo ko kosi, a ko vodu nosi..."
Kako se navodi, oni će ponovo razgovarati u narednim mesecima kada je će Virtus, čiji je trener Aleksandar Ðorđević, koji je i selektor reprezentacije Srbije, pokušati da obezbedi Teodosićev potpis.
Srpski plejmejker je posle raskida ugovora sa Los Anđeles Klipersima u NBA ligi u februaru odlučio da pauzira do kraja ove sezone.
On je od tada odigrao samo dva meča za reprezentaciju Srbije u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.
Teodosić će biti deo nacionalne selekcije koja će na Svetskom prvenstvu u Kini ovog leta braniti srebrnu medalju osvojenu 2014. godine u Španiji.
(Telegraf.rs)