FMP pao u Kopru, Primorska lider ABA lige
1
2
Dva najprijatnija iznenađenja ABA lige odigrala odličan meč
Foto: Koper/Primorska/ Žiga Mikeli
Košarkaši Primorske savladali su u Kopru ekipu FMP-a sa 86:81, u utakmici osmog kola ABA lige i naneli timu iz Železnika treći poraz u takmičenju.
Primorska je vodila tokom čitavog susreta, dok su gosti iz Beograda u nekoliko navrata uspeli da se rezultaski približe.
Preporučujemo
Arnautovića "slomile" emocije posle Bosne:"Pet godina imam problema sa suprugom, stalno govori..."
Najgori selektor u istoriji Srbije za 8.000 evra mesečno ispisao istoriju i odveo debitanta na Mundijal
Marko Jeremić je u poslednjem minutu postigao dve trojke i na 20 sekundi pre kraja smanjio prednost rivala na samo poen zaostatka, ali je, posle nesportske lične greške dosuđene Radovanoviću, domaća ekipa stigla do trijumfa.
Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Heris sa 20 poena, dok je 18 dodao Jagodić-Kuridža. U timu FMP-a Đorđević je postigao 19, a Radanov 16 poena.
Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
(Telegraf.rs)