"Nikola Jokić je najbolji centar NBA lige"
Tako barem tvrdi njegov trener u Denveru
Trener Denvera Majk Meloun govorio je medijima o Nikoli Jokiću u njegovom prvom treningu sa ekipom u Orlandu!
Preporučujemo
"Izbacio sam Pešića i Kangu sa treninga! Ne moraš da lažeš da ti je baba umrla, da te žena ne pušta, ali..."
Raskid, jedna od najboljih teniserki sveta odlučila da okrene ploču
Podsetimo, Jokić je pre dva dana stigao u SAD s obzirom na to da je u Srbiji zaradio koronu, te će biti glavna uzdanica tima u borbi za NBA prsten.
- Izgleda sjajno, ali mislim da je ovde donekle izgubljena poenta. Nikola je poslednja tri meseca, koliko je trajala pandemija, posvetio tome da izgubi kilograme i uđe u najbolju formu svog života. Očekujem da će igrati i kao pre suspenzije sezone. Zašto i ne bi, on je najbolji centar NBA lige - rekao je Meloun.
Podsetimo, Jokić je pre prekida sezone prosečno beležio 20.2 poena, 10.2 skoka i 6.8 asistencija - uz procenat šuta od 53 odsto za dva poena, 31 odsto za tri i 81 sa linije bacanja.
(Telegraf.rs)