Dabl-dabl Teodosić za novu pobedu Virtusa: Srbin delio i pogađao, Brindizi pao u Bolonji
0
0
Olimpija Milano je i dalje prvi sa 9-0 skorom, Virtus je drugi sa 7-
Foto: Marko Jovanović
Kapiten reprezentacije Srbije Miloš Teodosić odigrao je još jednu odličnu partiju u dresu Virtusa i poveo svoj tim do pobede protiv Brindizija 90:82 u devetom kolu italijanskog nacionalnog šampionata.
Virtus ostaje drugi na tabeli i tome u mnogome može da zahvali Teodosiću koji je sa dabl-dabl učinkom od 14 poena i 10 asistencija uz tri skoka, poveo tim iz Bolonje do pobede.
Preporučujemo
Rade Bogdanović osuo paljbu po Piksiju, FSS-u: "Uzeo je 11 miliona, 70 plata hirurga, ako ima dostojanstva..."
Posle Piksija, još petorica reprezentativaca ne idu u Andoru: Stižu trojica novih igrača i dva debitanta
Njegov kolega Kevin Hervi je bio najefikasniji igrač susreta sa 20 poena, dok je Perkins bio svetla tačka Brindizija sa 18 poena i pet skokova.
Olimpija Milano je i dalje prvi sa 9-0 skorom, Virtus je drugi sa 7-2, dok treću poziciju sada dele upravo Brindizi i Trento sa 6-3.
Video: Stanković priznao da je zamenio Rišaira zbog loše igre: Ne otpisujem ga...
(Telegraf.rs)