Navijači Kluža priredili spektakularnu atmosferu pred majstoricu četvrtfinala FIBA Lige šampiona
Na kraju se ipak nisu radovali
Košarkaši Kluža nisu uspeli da se plasiraju na fajnal-for FIBA Lige šampiona pošto su u majstorici četvrtfinala poraženi na domaćem terenu od nemačkog Ludvigzburga rezultatom 79:73, ali su navijači rumunskog tima ono o čemu se priča nakon meča.
Koliko je ova utakmica bila bitna rumunskom klubu dovoljno govori činjenica da su navijači ispunili halu do poslednjeg mesta, a pred početak utakmice napravili pravu košarkašku atmosferu.
Preporučujemo
Jokić je liga za sebe u NBA, Nikola poveo Denver do šeste uzastopne pobede u ligi, prsten je realan san!
Legenda Serije A se bori sa rakom creva, bio najbolji strelac lige: "Ponovo učim da hodam kao dete"
Rumuni su na teren ubacili trake i podsetili na Partizanove navijače koji su imali običaj da to često rade pred početak evroligaških utakmica.
Ipak, to nije pomoglo Klužu da se domogne fajnal-fora, a vredi istaći da je Stefan Birčević odigrao dobru partiju, postigao 14 poena i uhvatio šest lopti.
(Telegraf.rs)