Ovako je Jokić postao tragičar Denvera u Njujorku: Promašio je dve trojke u poslednjem minutu utakmice

Nije imao sreće Nikola onda kada je to bilo najpotrebnije

Košarkaši Denvera poraženi su na gostovanju Njujork Niksima u dnevnom terminu na Istočnoj obali (116:110), čime su zabeležili svoj peti neuspeh na poslednjih šest utakmica, ali tako nisu doveli u pitanje svoje prvo mesto na Zapadu, jer Memfis ima čak pet pobeda manje na drugom mestu, baš kao i Sakramento.

Iako je ostvario dabl-dabl učinak od 24 poena, 10 skokova i osam asistencija, Nikola Jokić je danas bio u jednu ruku i tragičar meča u "Medison Skver Gardenu".

U poslednjem minutu utakmice, vruća lopta dospela je u njegove ruke, a nažalost, Jokić je i u prvom navratu na oko 35 sekundi do kraja, a potom i u drugom na 22 sekunde pre poslednjeg zvuka sirene promašio na šutu sa distance.

Njujork je to kaznio bez apsolutno ikakvih poteškoća, zakucavanjem i poenima sa linije za slobodna bacanja, posle čega je meč bio i rezultatski rešen.

Pogledajte kako je Jokić propustio priliku da unese dramu u ovaj meč i uzdrma Nikse u poslednjem minutu utakmice.