Centar Efesa se pridružio ekipi nakon teške saobraćajne nezgode
1
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Iskusni košarkaš pre šest dana samo pukom srećom izbegao ozbiljnije posledice nakon što je prikolica kamiona pala na njegov auto
Brajant Danston nije u rotaciji za susret Gazijantepa i njegovog Anadolu Efesa u 28. kolu Superlige Turske, ali se nalazi na klupi.
Preporučujemo
U Zvezdi mislili da će biti "novi Branko Lazić", Čović pričao o ugovoru: Ovaj transfer niko nije očekivao
Grend slem šampionka pričala o Novaku: "Đoković je ubeđen da još uvek može da dobije Sinera i Alkaraza"
On je prošlog vikenda doživeo nezgodu kada je na njegov auto pala prikolica kamiona koji je udario nadvožnjak. Uz dosta sreće prošao je samo sa lakšim telesnim povredama i tada je u svesnom stanju prevezen u bolnicu.
Danston je tokom ove sezone na 12 utakmica u ligi u proseku ubacivao 9,3 poena i hvatao je 5,3 lopte. U Evroligi je bio aktiviniji i na 29 duela u proseku ubacivao 4,3 poena uz 2,9 skokova, međutim Efes je na opšte iznenađenje ostao bez plasmana u plej-of.
Njegova ekipa u šampionatu zauzima četvrto mesto sa učinkom 18-8.
(Telegraf.rs)