Igrači Partizana prekinuli konferenciju Željka Obradovića: Okupali ga skroz, a Lesor dominirao sa zvučnicima
219
4
Vreme čitanja: oko 1 min.
Luda atmosfera i zasluženo slavlje crno-belih
Ludo slavlje igrača Partizana, koji su posle 10 godina osvojili pehar ABA lige, koje je započelo u svlačionici, nastavljeno je i na konferenciji za novinare.
Preporučujemo
Partizan nadomak petog pojačanja: Brazilac Že na pola koraka, popustio i agent koji je doveo Saldanju
Rade Bogdanović se oglasio povodom sporne izjave o tamnoputim igračima: "Iskreno se izvinjavam..."
Naime, dok je Željko Obradović držao konferenciju, u pres salu u Areni ušli su košarkaši Partizana i prekinuli konferenciju.
Uneli su pića i isplivali svog trenera, a konferencija je time i zvanično bila završena.
Lesor je uneo i ogroman zvučnik, koji je nosio sve vreme i puštao muziku.
Na ovaj način spušena je zavesa na fenomenalnu atmosferu Partizana.
(Telegraf.rs)