ESPN opet izostavlja Somborca: Jokić preskočen na predstavljanju, Barkli se besan izvinjavao
3
10
Vreme čitanja: oko 1 min.
Smeta im MVP Srbin
Foto: Jamie Schwaberow / Getty images / Profimedia
NBA liga je već nekoliko puta pokazala kako nije preterano blagonaklonjena našem igraču i reprezentativcu Nikoli Jokiću.
Sada je ESPN nastavio da briljira i na montaži koja je trebala da bude predstavljanje mečeva za otvaranje sezone nije stavila dvostrukog MVP-a NBA lige.
Preporučujemo
Dragutin Topić objavio fotografiju sa srebrnom Angelinom i poslao moćnu poruku celoj Srbiji
Angelina Topić je čudo srpske atletike, naša heroina je druga na planeti, od nje bolja samo svetska rekorderka
Umesto njega je stavljen igrač koji čak nije ni igrao utakmicu te večeri, Džejson Tejtum, a reakciju je na to napravio Čarls Barkli, bivši košarkaš, član kuće slavnih i jedan od najpoznatijih novinara te medijske kuće.
- Poslali ste mi tu grafiku i pokazao sam je Erniju (TNT) i samo želimo da se izvinimo Nagetsima, Džokeru i gradu Denveru. To je potpuno glupo da nema Džokera na toj grafici. Mislim, ovde smo ceo dan! - rekao je Barkli.
(Telegraf.rs)