Veliko srce Danila Anđušića i Partizana: Pogledajte kako su obradovali navijača u kolicima za Novu godinu
1
0
S. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Lep gest crno-belih
Foto: Printscreen/X
Košarkaši Partizana igraće meč 14. kola ABA lige protiv ekipe Mornara u Baru, a pred taj meč priredili su lep poklon jednom od navijača.
Danilo Anđušić je prišao sa dresom u rukama i obradovao momka, a poklon je specijalnim učinilo to što je bio ispisan potpisima igrača.
Preporučujemo
Gotova je bajka BiH na Svetskom prvenstvu! Amerikanci srušili bezidejne komšije, ne pomaže ni crveni karton
Zbog čega Jovo Lukić nije igrao protiv Amerikanaca? Junak BiH "nestao" nakon gola u prvom meču Mundijala
Crno-beli u ovom meču traže pobedu za pozitivan kraj sezone, a Mornar traži bar jednu pobedu u nizu veoma loših rezultata.
Partizan se trenutno na tabeli nalazi na trećoj poziciji sa skorom 9-4, dok je Mornar poslednji sa samo jednom pobedom u 13 mečeva.
(Telegraf.rs)