Dres Nikole Jokića ni u Top 10, ovo su "najpoželjniji" košarkaši u NBA
0
0
S. G.
Vreme čitanja: oko 1 min.
, Karijevi dresovi su na vrhu najprodavanijih
Foto: AP/Tanjug
Kao i svake godine, NBA liga objavljuje listu najprodavanijih dresova u ligi, a ono što je zanimljivo, među prvih deset ove sezone nema srpskog košarkaša Nikole Jokića.
Naime, i drugu godinu u nizu, a peti put u karijeri, Karijevi dresovi su na vrhu najprodavanijih. Ono što je posebno zanimljivo je da su oni koji nosi francuski košarkaš Viktor Vembanjame, kome je ovo prva sezona u NBA ligi, četvrti je na listi. Takođe, Lebron Džejms je na drugom mestu, a onda slede Janis Adetokumbo, Luka Dončić, Devin Buker, Kevin Durent, Demijen Lilard i Tajris Maksi.
Preporučujemo
Srbija će imati ogromnu šansu da se plasira na Mundijal, ovo će se desiti prvi put u istoriji, velika promena?
Ergin Ataman zagrmeo, NBA Evropi poslao jednu poruku: "Kako možeš da odbiješ Partizan i Zvezdu"
Kada je reč o Nikoli Jokiću, on se nalazi izvan Top 10. Njegov dres je 13. po potražnji, odmah ispod glavnog konkurenta Džoela Embida.
(Telegraf.rs)