Zvezda časti navijače: Besplatno na meč sa Megom
1
3
L. I.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Susret je na programu 3. maja
Foto: Mileta Mirčetić
Košarkaši Crvene zvezde će 3. maja odigrati prvi meč polufinalne serije ABA lige protiv ekipe Mege, a čelni ljudi kluba sa Malog Kalemegdana odlučili su da ulaz za ovaj susret bude besplatan.
Pomenuti susret će se zbog zauzetosti Arene odigrati u hali "Aleksandar Nikolić" sa početkom od 19 časova.
Preporučujemo
Ko je Srbin s kojim žena Edina Džeka ima ćerku? Opasan momak sa asfalta, tukao se na Marakani, sad je milioner
Supruga Edina Džeka ima ćerku sa srpskim biznismenom: Sve je napustila zbog ljubavi prema "Dijamantu"
Čelnici kluba odlučili su da ulaz za ovaj meč bude slobodan, dok će se u prodaji naći samo određeni kontigent karata pored terena i to putem Tiketlajna.
Drugi meč ova dva rivala na programu je 7. maja u hali "Ranko Žeravica" na Novom Beogradu.
(Telegraf.rs)