Evo šta su Grobari poručili igračima kada su čuli da će se prazniti Arena!
12
16
D. U.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Navijači Partizana poručili su da ne žele da njihovi igrači nastave meč
Printskrin: Telegraf
Nemile scene viđene su tokom drugog meča finalne serije Superlige, pošto je meč prekinut nakon vređanja Nebojše Čovića i njegove supruge, ali i gađanja sitnim predmetima igrača Zvezde.
Crveno-beli su napustili teren posle čitavog haosa, a poslednja informacija glasi da će se prazniti hala.
Preporučujemo
Ko je Srbin s kojim žena Edina Džeka ima ćerku? Opasan momak sa asfalta, tukao se na Marakani, sad je milioner
Pogledajte rekordan skok Ivane Španović u Zagrebu: Oduševiće vas reakcija hrvatskih navijača s tribina
Ipak, kada su Grobari to čuli, poručili su svojim igračima da ne nastavljaju meč u tom slučaju.
Vođa Grobara je održao govor i poručio da se neće nastavljati meč bez publike i poručili su to svojim igračima.
Hala se ipak prazni, a kakav će bit epilog saznaćemo uskoro.
(Telegraf.rs)