Real produžio i Džanana Musu: Madridska mašinerija ostaje na okupu i sledeće sezone!
Novi potpis!
Madridski Real možda nije uspeo da produži niz titula Evrolige u sezoni za nama, ali su opet došli do finala, postali šampioni ACB lige i dokazali status najstabilnijeg kluba. Što je nekako logično jer ih finansira fudbalska sekcija.
Da se tim neće rasuti ni u narednoj kampanji dokazali su u danima iza nas, kada su višegodišnje potpise stavili na papir trener Ćus Mateo, ali i Valter Tavares i Mario Hezonja.
Preporučujemo
Vlade Đurović napravio šou posle podviga Zvezde, bio u potpunoj euforiji: "Sad ću ovaj papir ovde da zgužvam"
Srpski odbojkaš opet uradio nemoguće, oženio Bugarku, posle epskog preokreta crveno-belima doneo novi trofej
Sada je postignut još jedan dogovor, doduše samo na godinu dana, ali to nikome neće zasmetati. Džanan Musa će tako nastaviti svoju odiseju u klubu u kom se preporodio.
Sa prosekom od 13.5 poena u Evroligi i 13.7 u Endesa ligi bio je među najboljim skorerima tima i bilo je logično da i treću godinu zaredom košarkaš iz Bosne i Hercegovine ostane na istom mestu.
(Telegraf.rs)