Sjajne vesti za Svetislava Pešića i Srbiju: Davidovac se zagreva pred meč sa Grčkom!
0
0
S. L.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Ovo se čekalo
Foto: Mileta Mirčetić
Košarkaška reprezentacija Srbije pred sobom ima poslednju prijateljsku utakmicu pred put na Olimpijske igre u Francuskoj, gde će joj protivnik biti selekcija Grčka, dok se meč igra u Beogradu u sada već čuvenoj Beogradskoj areni.
Može narod u Srbiji još jednom da gleda izabranike Svetislava Pešića pred put u Pariz, a ovoga puta ih je sve dočekala i jedna sjajna vest.
Preporučujemo
Obradovićev asistent progovorio! Otkriveni svi detalji odlaska Žoca iz Partizana: "Mesec dana pre ostavke..."
Miloš Janičić nokautirao legendu UFC-a i zapalio Podgoricu na FNC 26: Varvari slavili uz bakljadu u Morači
Na zagrevanju pred meč se pojavio i Dejan Davidovac, košarkaš Srbije koji je propustio veći deo utakmica zbog povrede.
Ipak, čini se kao da se košarkaš Crvene zvezde oporavio i da je spreman da se stavi na raspolaganje Svetislavu Pešiću i saigračima pred put u Francusku.
(Telegraf.rs)