Brajan Gordžijan nije više selektor košarkaša Australije
0
0
S. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Tanjug/AP
Brajan Gordžijan nije više selektor reprezentacije Australije, saopštio je danas Košarkaški savez ove zemlje.
Gordžijan (71) je posle poraza Australije od Srbije (90:95) u četvrtfinalu Olimpijskih igara u Parizu najavio da će se povući sa mesta selektora.
Preporučujemo
Vaterpolo savez Srbije odgovorio zlatnim Delfinima saopštenjem: "Četvorica od njih 11 su bila pozvana..."
Ovo je najstariji svetski rekord koji još uvek nije oboren, 43 godine kasnije svi pričaju o mišićavoj dami
U saopštenju Košarkaškog saveza Australije se navodi da će se Gordžijan u narednom peridou posvetiti poziciji trenera Sidnej Kingsa.
Gordžijan je bio selektor Australije od 2020. godine, a sa nacionalnim timom osvojio je srebro na OI u Tokiju. On je prethodno bio selektor Australije od 2001. do 2008. godine.
(Telegraf.rs/Tanjug)