Zoran Savić ostaje sportski direktor Partizana
Upravni odbor košarkaškog kluba Partizan doneo je odluku da dosadašnji sportski direktor, Zoran Savić ostane na toj poziciji i u novom mandatu.
On je na mesto sportskog direktora Partizana došao 2021. godine, a kako mu je prethodni mandat isticao, članovi Upravnog odbora saglasili su se da ostane na svom starom mestu, prenosi Meridian Sport.
Preporučujemo
Srbija - Saudijska Arabija: Preokret Orlova! Makazice Strahinje Pavlovića, a onda glava Mitrovića za radost
Oglasio se Fudbalski savez BiH zbog Novaka Đokovića: Otkrio sa kim se Srbin sastao pred meč u Zenici
Savić je tokom svoje igračke karijere nastupao za Jugoplastiku, POP 84, Barselonu, PAOK, Real Madrid, Virtus iz Bolonje, Efes i Skiper iz Bolonje, a sa Jugoslavijom je osvojio srebro na Olimpijskim igrama u Atlanti 1996. godine, kao i zlato na Svetskom prvenstvu u Argentini i tri zlata na Evropskim prvenstvima.
Prethodni Savićev mandat u Partizanu trajao je tri godine, a odlukom UO on je samo produžen.
Sportski direktor Partizana je u klub faktički stigao gotovo istovremeno kao i trener Željko Obradović, koji je takođe pre par meseci produžio svoj ugovor u klubu.
(Telegraf.rs / Meridian Sport)