Panatinaikos stiže u Beograd bez Litvanca: Ataman ni protiv Zvezde ne može da računa na Grigonisa
Ekipa Panatinaikosa će u okviru sedmog kola Evrolige gostovati Crvenoj zvezdi u Pioniru, a pred ovaj meč su ostali i bez izuzetno važnog igrača. Marijus Grigonis se još nije oporavio od povrede i neće biti u Beogradu na ovom meču.
Marijus Grigonis je ove sezone imao promenljivu formu, bio je igrač uloge, a protiv Pariza je u porazu svoje keipe imao sedam poena za 15 minuta. Sem toga, skupio je tri poena protiv Albe, dva protiv Bajerna,, dok protiv Reala ništa nije uradio.
Preporučujemo
Đoković šokiran odlukom organizatora na Rolan Garosu posle pobede u "paklu": "Znači, imaju to pravilo?!"
Provokativne izjave Francuza o Novaku posle poraza na Rolan Garosu: "Da, to je tipični Đoković"
Propustio je Grigonis i poslednja dva kola u Evroligi, a neće biti spreman ni za Crvenu zvezdu, zbog čega nije ni otputovao u Beograd.
Podsetimo, meč između Panatinaikosa i Crvene zvezde na programu je od 20 časova u petak, prvog novembra.
Ova utakmica će biti odigrana u Pioniru.
(Telegraf.rs)