Reprezentivac BiH se prerušio u Džon Travoltu, a pored njega zanosna plavuša: NBA nije spremna za ovaj par
5
0
S. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: FIBA.com
Košarkaš Luka Garza i njegova devojka Viktorija Vidi prisustvovali su velikoj zabavi za Noć veštica koju su organizovali Minesota Timbervulfsi, zajedno sa mnoštvom poznatih ličnosti.
Njihovo pojavljivanje kao likova iz filma "Grease" izazvalo je oduševljenje među obožavaocima, koji su ih na društvenim mrežama obasipali komplimentima za njihovu kreativnost i stil.
Preporučujemo
Real trojkom na 40 sekundi do kraja srušio Partizan, osakaćeni crno-beli bili nadomak senzacije!
Skariolo pomenuo navijače Partizana: "Vrše pritisak na igrače i sudije, ne vidim rivalstvo dva kluba"
Viktorija Vidi je advokat koji radi kao pomoćnik internog savetnika u prestižnoj firmi "Mondai Properties", dok Garza ulazi u svoju četvrtu NBA sezonu.
Par je zajedno od 2023. godine i privukao je pažnju kao jedan od atraktivnijih NBA mladih parova.
Foto: Printscreen/Instagram/Luka Garza
(Telegraf.rs)