Veliki peh za Svetislava Pešića: Anđušić propušta duel sa Danskom
0
3
L. Đ.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: MN Press
Košarkaš Dubaija, Danilo Anđušić, neće putovati u Kopenhagen sa reprezentacijom Srbije, koju u četvrtak očekuje duel sa Danskom u okviru trećeg kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
Kako saznaje Mozzart Sport, srpski igrač izvrnuo je skočni zglob, tako da Svetislav Pešić ima opciju manje pred kvalifikacioni meč.
Preporučujemo
Čuveni španski "As" velikim rečima pisao o Zvezdi: Ovo je ono što očekuju od crveno-belih u Evroligi
Sreli smo najbolju odbojkašicu sveta na Saboru trubača u Guči, Tijana Bošković uživala na suncu sa porodicom
Anđišić ove sezone u ABA ligi u dresu Dubaija ima sasvim solidne partije, tačnije, beleži u proseku 10,9 poena, 2,1 skok i 1,3 asistencije, tako da je ovo veliki peh za Srbiju.
Ono što je zanimljivo, Anđušić je upravo pred okupljanje reprezentacije zabeležio najboilju partiju ove sezone, kada je u meču devetog kola ABA lige ubacio Krki 18 poena.
(Telegraf.rs)