Jabusele se "naljutio" na Micića, brutalnom rampom podsetio na evroligaške duele
Čini se da su bolji dani pred Vasom Micićem, koji u poslednje vreme dobija više minuta na parketu u Šarlot Hornetsima, što nekada iskoristi, a nekada i ne baš. Prethodne noći je bio starter, a ekipa je poražena od Filadelfije Seventiksers 110:104.
Srpski plej je prethodne noći postigao pet poena uz po dva skoka i asistencije, a meč će pamtiti i po rampi koju mu je priredio bivši košarkaš madridskog Reala Geršon Jabusele.
Preporučujemo
Čuveni fudbaler totalno propao, bio je legenda Reala i Juvea, sada su ga u Americi našli prekrivenog urinom
Pojavio se snimak, pogledajte kako je Kalinić izašao iz hale na Zlatiboru, napolju su ga čekali...
Igrala se treća deonica, Vasa je hteo da iskoristi prostor ka košu koji mu se ukazao, krenuo na polaganje, a onda se pojavio Francuz i lepo ga je "zalepio".
Jabusele je meč završio sa sedam poena, dvanaest skokvoa i četiri asistencije i tako uz Pola Džordža sa 29 i osam dodavanja za koš i Tajriza Maksija, koji je imao 21 i sedam asistencija, neutralisao meč Brendona Milera, strelca 34 poena.
(Telegraf.rs)