Sferopulos zadovoljan igrom tima: "Nije lako igrati u Barseloni, pa u Novom Mestu za manje od 48 sati"
Košarkaši Crvene zvezde su savladali ekipu Krke u Novom Mestu u 14. kolu ABA lige, a nakon meča se oglasio Janis Sferopulos, trener crveno-belih.
Rekao je kako je jako teško igrati u ovako teškom rasporedu, gde se utakmice igraju na manje od 48 sati razmaka, ali da je suštinski zadovoljan igrom svog tima.
Preporučujemo
Ronaldo šokirao Đokovića u Dubaiju, pa otkrio ono što sve zanima: "Neću završiti karijeru dok..."
Željkov pomoćnik otvorio dušu o Žocu i Partizanu: "Neki nisu voleli njegove metode, on neće trenirati nikoga"
- Čestitam igračima na pobedi, nije lako igrati u petak u Barseloni, a onda u nedelju u Novom Mestu protiv ekipe koja zna kako da igra. U prvoj četvrtini odbranu nismo igrali dobro. Čestitam igračima što su dobili utakmicu koja je zahtevala dosta energije. Uspeli smo da je nađemo i da dobijemo meč pogotovo u drugom poluvremenu - izjavio je Sferopulos.
Zvezda do kraja ove kalendarske godine neće imati nikakve obaveze, a Evroliga i Baskonija ih čeka samo dva dana u novoj godini.
(Telegraf.rs)