Navijači Olimpijakosa i Zvezde na kraju meča u Pireju zajedno vređali Grobare: Ovo su skandirali
281
3
S. L.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf.rs
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Olimpijakos u utakmici 30. kola Evrolige i tako napravili veliki korak u borbi za jedno od mesta u plej-ofu ovog takmičenja - 73:81.
Odigrali su crveno-beli pravi "masterklas" u Pireju, a atmosfera na tribinama bila je vrlo uzavrela, dok su se među navijačima našle i pristalice Crvene zvezde.
Preporučujemo
Partizanova "deca" rutinski rešila Borac u Areni, Željko odmorio najvažnije igrače za evroligaške obračune
Da li je ovaj igrač "završio" sa Zvezdom? Potez Milojevića na meču sa Radničkim pokazao sve
Deluje da sam poraz nije toliko teško pao nikome u dvorani "Mira i prijateljstva" u Pireju, znajući bratski odnos dve navijačke grupe i kluba, a oni su se na samom kraju meča zajedno udružili i vređali navijače Partizana.
Skadnirali su uglas Grobarima oko 20 sekundi, posle čega su nastavili da pevaju druge navijačke pesme.
- Grobarske pi*ke - odzvanjalo je halom.
Pogledajte kako je to izgledalo:
(Telergaf.rs)