"Momci za stolom šalju piće": Miško se pohvalio večerom sa braćom Jokić
33
1
S. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Printscreen/Instagram/MiskoRaznatovic
Nije tajna da su do samog vrha svetske košarke zajedno došli Nikola Jokić i Miško Ražnatović, svako u svom delu posla, a sada u tome i uživaju.
Nikola prethodne noći nije igrao kako bi se oporavio za završnicu sezone, pogotovo posle naporne utakmice protiv Minesota Timbervulvsa na kojoj je igrao 53 minuta.
Preporučujemo
Ko je Srbin s kojim žena Edina Džeka ima ćerku? Opasan momak sa asfalta, tukao se na Marakani, sad je milioner
Ovo su svi parovi i kompletan raspored i satnica mečeva 1/16 finala na Svetskom prvenstvu u fudbalu
Višak slobodnog vremena Jokić je iskoristio da ode na večeru sa svojim menadžerom koji je sa njim još od mlađih dana, ali ne nasamo, već sa braćom.
Sa njima su na večeri u jednoj pravoj porodičnoj atmosferi bili i braća Strahinja i Nemanja, a vreme su proveli u elitnom restoranu "El Five".
Foto: Printscreen/Instagram/Misko4Raznatovic
(Telegraf.rs)