Napeto na meču Budućnost - Zvezda: Sudije tražile da se odstrani navijač iz prvog reda, sa njim izašlo i dete
0
0

S. T.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Arena Sport Premium
Košarkaši Budućnosti i Crvene zvezde igraju veoma neizvesnu treću utakmicu polufinalne serije ABA lige, gde je na osam minuta do kraja potpuno nerešeno, a tokom treće deonice smo imali i jedan manji prekid.
Nije bilo jasno šta se tačno desilo, tek sudija Saša Pukl prišao je klupi i delegaciji Budućnosti i prekinuo igru, traživši da se jedan od navijača odstrani sa tribina.
Preporučujemo
Đoković - Siner: Ma, idemo, tek smo počeli! Novak vraća brejk Italijanu, kakva drama u drugom setu
Ovo je srpska bomba koja je u braku s kapitenom Albanije: Zbog nje se Đimšiti iznervirao na pitanje Telegrafa
Delegacija Budućnosti je ušla u raspravu sa slovenačkim sudijom, a na kraju je morala da se povinuje odluci i iz Budućnosti su otišli do tog dela tribina kako bi navijača zamolili da izađe napolje.
Sa njim je u tunel otišlo i jedno dete, a prekid je potrajao oko dva minuta posle čega je ovaj meč nastavljen.
Pogledajte tu situaciju:
(Telegraf.rs)