Tajrik Džons brutalno zakucao, a ono što se desilo posle toga ostavilo je celu Arenu u čudu
Košarkaši Partizana savladali su ekipu Budućnosti u krcatoj Areni sa 83:67, u okviru trećeg meča finalne serije plej-ofa ABA lige.
Crno-beli su tako poveli sa 2:1 u seriji, i u sledećem susretu, na domaćem terenu, imaće priliku da osvoje pehar regionalnog šampiona.
Preporučujemo
Ona je jedna od najlepših Kineskinja na svetu, izdala Ameriku, pa svojoj zemlji donela 4. olimpijsku medalju
Osvojio AO i postao nova teniska zvezda Balkana: "Najviše volim Federera i Nadala, Đoković..."
Osim dobre košarke u Areni, u samom finišu utakmice, viđen je i jedan veoma zanimljiv, nesvakidašnji detalj.
Naime, Tajrik Džons je lupio prvo rampu protivniku, a onda i montruozno zakucao na drugoj strani, ali ono što je usledilo nakon zakucavanja ostavilo je sve u čudu.
Lopta posle kucanja, koje je bilo vrlo snažno, nije prošla kroz mrežicu, već je ostala zaglavljena u njoj, što j ostavilo u čudu i samog Džonsa, ali i sve u dvorani.
Kako je to izgledalo, pogledajte ispod.
(Telegraf.rs)