Nikola Jokić dobio novog saigrača: Otkrovenje Letnje lige dobija ugovor u Denveru
Ekipa Denver Nagetsa polako zaokružuje svoj tim za narednu sezonu, ali jedno dvosmerno mesto i dalje čeka pravog kandidata. Najozbiljniji konkurent za tu poziciju trenutno je Kurtis Džons, mladi bek koji je blistao u Letnjoj ligi u Las Vegasu.
Iako nije izabran na draftu, Džons je iskoristio svaku priliku da pokaže da poseduje ozbiljan napadački potencijal i osećaj za igru, a kako saznaje ESPN iza Šemsa Čaranije, on će postati novi saigrač Nikole Jokića.
Preporučujemo
Adriana Vilagoš na čuvenom mitingu pobedila hrvatsku atletičarku sa kojom je ujedinila region
Saznajemo! Odjeci poraza od Hetafea: Trener golmana Partizana podneo ostavku
Njegove partije su bile sve zapaženije iz utakmice u utakmicu – od solidnog šuta do kompletnog učinka u poslednjim duelima. Pokazao je da može da igra i sa loptom i bez nje, a posebno se istakao šutem spolja, što je upravo ono što Denveru nedostaje.
Tokom Letnje lige prosečno je beležio 15 poena, 4.4 skokova i 3.8 asistencija uz uspešnost šuta za tri poena od 47 procenata.
(Telegraf.rs)