NBA košarkaš uhapšen zbog posedovanja marihuane, pa izašao i zablistao: "Mogu samo..."
Košarkaš Dalas Mevriksa, Brendon Vilijams uhapšen je prethodne subote zbog posedovanja marihuane na aerodromu u Dalasu, a po izlasku iz zatvora izvinio se navijačima i igračima.
Naime, Vilijams je uhvaćen na aerodromu u Dalasu sa 56 grama marihuane koja je u državi Teksas zabranjena. Policajci su je uočili u njegovom prtljagu nedozvoljenu supstancu i odmah su ga uhapsili. Zbog toga Vilijams je propustio dve utakmice, ali se vratio i izvinio:
Preporučujemo
Saznajemo! Dejan Stanković je novi trener Crvene zvezde
“Ovo je kraj Evrolige za Partizan”: Berić izgovorio surove reči, pa žestoko isprozivao košarkaše crno-belih
- Ne mogu ići dalje u detalje. Jedino što želim jeste da se izvinim što sam bio distrakcija. Želim da preuzmem punu odgovornost - rekao je Vilijams.
Vratio se Vilijams u utakmici sa Indijanom i odigrao vrlo dobro. Ubacio je 20 poena i dodao sedam skokova uz to. Inače, NBA igrači ne testiraju se na marihuanu od 2023. godine kada je liga odlučila da ukloni ovu supstancu iz onih koje su u redu zabranjenih.
(Telegraf.rs)