Ovako nešto nismo navikli da vidimo, konferencija završena u samo nekoliko reči: Trener NBA tima bez komentara
Košarkaši Los Anđeles Lejkersa izgubili su ubedljivo od Atlante rezultatom 122:102 na gostujućem terenu, čime je prekinut niz pobeda "jezeraše", pošto su prethodno vezali pet uzastopnih trijumfa.
Sve to je izazvalo veliku nervozu i nezadovoljstvo trenera Lejkersa Džej Džej Redika, koji nije bio izuzetno rečit na konferenciji za medije.
Preporučujemo
Amerikanac napao Novaka, ogorčen zbog Đokovića i njegovog poteza posle osvajanja Atine!
Debitovao najviši košarkaš svih vremena: Nedavno igrao u Hrvatskoj, iznenadićete se kad čujete koliko je visok
- Nema mnogo pozitivnih stvari. Hoksi su igrali čvrsto i zasluženo pobedili. Mi smo podbacili i sada nam predstoji detaljna analiza - rekao je Redik.
Potom se jedan od novinara dotakao energije tima, koja je vidno bila na niskom nivou i izgledalo je kao da ekipa ne želi pobedu.
- Video sam to već u prva dva minuta. Apsolutno ništa nisam video od svog tima - konstatovao je Redik pre nego što je napustio konferenciju bez dodatnih pitanja, izrevoltiran igrom svog tima.
(Telegraf.rs)