Momenat koji su Delije čekale: Pogledajte prve poene Devontea Grejema u dresu Zvezde

Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Arena sport

Košarkaši Crvene zvezde su slavili protiv Beča sa 98:82 u utakmici osmog kola ABA lige, iako su se mučili tokom 30 minuta, oni su ih zgromili u poslednjih 10 minuta zahvaljujući sjajnom Kodiju Mileru Mekintajeru.

Navijači Zvezde su imali priliku da vide svašta od Zvezde na ovom meču, ali su mogli da vide i najveće pojačanje svog kluba. Devonte Grejem je konačno zaigrao, odigrao je tri minuta, što je prvi put otkako je stigao u crveno-beli dres.

Devonte Grejem se povredio letos na pripremama u utakmici sa Fenerbahčeom, posle čega je dobio i virus, pa se njegov povratak na teren poprilično odužio.

Ipak, sada se vratio, odigrao je tri minuta kako smo i pomenuli gore, dok je zabeležio i tri poena.

On je uzeo još jedan šut koji je promašio, dok pogodak za tri možete pogledati u videu snimku ispod.

(Telegraf.rs)